Allerzielen in de Oud-katholieke Kerk

Het verlies in ons midden

In de herfst, als de bomen hun blad verliezen, is het in de kerk Allerzielen. We gedenken de mensen die we moesten verliezen maar die meegaan in ons hart. We leven met het verlies in ons midden. Er zijn mooie herinneringen die ons kracht geven maar er is ook is verdriet en gemis, dat misschien verandert, maar wel blijft. Vaak dragen we dat alleen. Soms is er ruimte om het met iemand te delen.
Die ruimte is er in elk geval in de kerk. Op de avond van Allerzielen, vrijdag 2 november, staan de deuren van onze kerk open voor ieder die (even) wil binnenlopen. Misschien om een kaarsje aan te steken, misschien om gewoon een tijdje aanwezig te zijn in de stilte van onze kerk.

U kunt onze kerk vinden op de Nassaulaan 43 in Alkmaar (schuin tegenover de Josephkerk). Zie ook: www.alkmaar.okkn.nl