Kaarsje aansteken voor wie je mist

 

In de herfst, als de bomen hun blad verliezen, is het in de kerk Allerzielen.
We staan stil bij ons eigen verlies, het verlies van vrienden, familie. We gedenken de mensen die we moesten verliezen maar die meegaan in ons hart.  We leven met het verlies in ons midden. Er zijn mooie herinneringen die ons kracht geven maar er is ook is verdriet en gemis, dat misschien verandert, maar wel blijft. Vaak dragen we dat alleen. Soms is er ruimte om het met iemand te delen.
Die ruimte is er in elk geval in de kerk. Op de avond van Allerzielen, dinsdag 2 november, staan de deuren van onze kerk open voor ieder die (even) wil binnenlopen. Om een kaarsje aan te steken, of misschien om gewoon even in de stilte en ruimte te zijn van het huis van God.

De kerk is open op 2 november van 18.30 – 20.30 uur.
Het adres is: Oud-Katholieke kerk, Nassaulaan 43, Alkmaar (schuin tegenover de Josefkerk)
Je bent welkom.