Take Away Kerstmis voor kinderen

Ook voor kinderen gaat de kerstdienst in onze kerk niet door dit jaar MAAR er is dit jaar wél: de kersttas. Gratis op te halen door en voor kinderen van 4 – 12 jaar. Gevuld met verrassingen waarmee je zelf thuis kerstmis kunt vieren. En naar het kerstverhaal luisteren? Dat kan ook. We hebben het opgenomen en je kunt het filmpje via onze website bekijken. Als je de kersttas al hebt kun je, al luisterend naar het verhaal zelf je eigen kerststal zetten. En daarna het kerstganzenbord spelen… En…

De kersttas is op te halen op 24 december van 12-17 uur, vóór de deur van onze kerk die staat aan de Nassaulaan 43 in Alkmaar (schuin tegenover de Jozefkerk). We delen de tassen buiten, op veilige wijze, uit, met de auto langsrijden kan dus, uitstappen is niet nodig. Langskomen op de fiets of te voet kan ook.

We delen uit zolang de voorraad strekt… En hopen dat deze tas zal helpen om kerstmis voor de kinderen weer net iets leuker te maken.

Oud-katholieke parochie Alkmaar, Nassaulaan 43 in Alkmaar.
Website: www.alkmaar.okkn.nl